درباره ما

ما کی هستیم و چه زمانی فعالیت خود را شروع کردیم؟

ما مجله اینترنتی دندانپزشکی Toothmag را در خرداد 1399 راه اندازی کردیم. در این مسیر ، از بسیاری از پستی و بلندی ها عبور کرده ایم. ماموریت ما تغییر دیدگاه غلط مردم و ثبت تحولات جدید در بهداشت دهان و دندان و ساختن یک لبخد زیبا برای هموطنان است.

ما اکنون در حال ایجاد تغییرات فاحشی در فضای اینترنت برای محتواهای سلامت دهان و دندان هستیم تا شما بتوانید بدون نگرانی به محتوای پزشکی بهداشت دهان و دندان عمومی و تخصصی مناسب دسترسی پیدا کنید.

ماموریت و هدف Toothmag برای بهداشت دهان و دندان چیست؟

ماموریت و بزرگترین هدف ما ایجاد یک نقشه راه صحیح و کامل برای انواع بیماریهای دهان و دندان و علل به وجود آمدن آنها و راهنمایی برای رفع آنها و معرفی بهترین متخصصان کشور برای مرتفع کردن آنها است.

ژورنال دندانپزشکی ما برای چه کسانی مناسب است؟

ما بهترین مطالب پزشکی بهداشت دهان و دندان ، خدمات و اطلاعات را به زبان ساده برای شما و همه فارسی زبانان جهان ارائه داده ایم.

اگر شرایط زیر را دارید شاید مطالب ما برای شما مفید باشد:

  • شما در مورد بیماری خود چیز زیادی نمی دانید و علائم را به خوبی نمی دانید.
  • شما در زمینه دندانپزشکی سوالی دارید و می خواهید بدون نگرانی پاسخ صحیح را دریافت کنید.
  • شما به دنبال درمان بیماری خود هستید اما نمی دانید با کدام متخصص قرار ملاقات بذارید.
  • شما در شرایط بحرانی هستید و نمی توانید به تنهایی به پزشک مراجعه کنید.

بخشهای مجله دندانپزشکی کدامند؟

اگر دانش کافی در مورد بیماری ها ، علائم و روش های درمانی ندارید و می خواهید اطلاعات جامعی در مورد آنها داشته باشید ، دانستن بخشهای محتوای Toothmag برای دستیابی به نتیجه دلخواه با ساده ترین راه کافی است. بخشهای مهم مجله به ترتیب زیر است :

مجله :

در بخش مجله ما مطالب را به دسته بندی های مختلف تقسیم بندی کرده ایم که به ترتیب ارتودنسی ، ایمپلنت ، بلیچینگ ، پروتز ، ترمیم ، جراحی ، طرح لبخند ، کامپوزیت ، کودکان ، لثه ، لمینت میباشند و شما میتوانید مطالب مربوط به هرکدام را در دسته بندی آن مطالع نمایید.

خدمات دندانپزشکی :

در قسمت خدمات دندانپزشکی ما به اصلی ترین خدمات دندان پزشکی زیبایی پرداخته ایم که به 5 قسمت اصلی به ترتیب لمینت دندان ، کامپوزیت دندان ، ایمپلنت دندان ، ارتودنسی دندان و بلیچینگ دندان میباشند.

معرفی متخصصین :

در این قسمت ما به معرفی برترین متخصصین دندانپزشک میپردازیم که این معرفی ها با توجه به پیام ها ، نظرات و تجربه هموطنان عزیزمان است که با ما در میان گذاشته اند.

دکمه بازگشت به بالا